Vyhlídkové lety

Na vyhlídkovém letu zažijete okamžiky, na které se nedá jen tak zapomenout. Prohlédnete si krásy naší přírody i historických památek z ptačí perspektivy, a dokonce si vyzkoušíte, jak se připravuje horkovzdušný balón k odletu. Vyhlídkové lety  jsou ideálním dárkem pro každého, kdo netrpí hrůzou z výšek – pro partnera k důležitému výročí nebo ke kulatým narozeninám, pro obchodní partnery, nebo pro kohokoliv, komu chcete dopřát zážitek, na který se jen tak nezapomíná. Vybírat můžete vyhlídkové lety letadlem, vrtulníkem nebo balónem.

Objednat zážitek

Vyhlídkový let si můžete dopřát téměř v každé lokalitě České republiky – ať už máte nejraději Karlštejn, Český Krumlov, Český ráj nebo kterékoliv jiné místo naší krásné země, na své si zaručeně přijdete. Lety obvykle probíhají v teplejších měsících – většina letišť nabízí tento zážitek od začátku dubna až do konce října. Ceny se pohybují od dvou k patnácti tisícům

Pokud si zvolíte vyhlídkový let balónem, sejdete se s pilotem v domluvenou hodinu a můžete pozorovat, jak se balón k letu připravuje. Na některých letištích je dokonce možnost s předletovou přípravou pomáhat. Po té, co balón společně s pilotem připravíte k odletu, vás čeká několik desítek minut až hodin (délka letu záleží na jednotlivých destinacích) pohodlného aktivního odpočinku, při kterém si prohlédnete vše pěkně svrchu. Celou dobu se můžete nechat unášet klidným větrem, relaxovat a na pár chvil zapomenout na všechny své problémy, které vás tíží na zemi.

Pokud vás vyhlídkový let sice láká, ale nechat se pomalu unášet větrem není nic pro vás, nemusíte zoufat. V nabídkách jsou i vyhlídkové lety letadlem v rychlosti až 180 kilometrů za hodinu nebo akrobatické lety. Ať si však zvolíte balón či letadlo, chybu rozhodně udělat nemůžete – na oba zážitky budete vzpomínat ještě po mnoha letech.